Bir Heykel Atölyesi 2013 Yılında Kadıköy’de kuruldu.  Uzman olduğu heykel alanında o günden bu yana çalışmalarına devam etmektedir.

2019 yılında taşındığı 30 kişilik çalışma alanına sahip 150 metrekarelik ve bahçe kullanımlı yeni alanında Seramik Heykel Etkinlikleri düzenlemektedir.

3 Saatlik keyifli bir atölye çalışmasının sonunda özgün bir heykeliniz olmaktadır. Bir Heykel Atölyesi’nde uzman heykeltıraşların yönetiminde heykel dünyasını keşfedecek ve içinizdeki sanatçı ile tanışacaksınız.

Atölyede yaptığınız heykeller özenle kurutulup seramik fırınında pişirilmekte ve size ulaştırılmaktadır. Bu pişirim sayesinde heykelleriniz senelerce saklayabileceğiniz bir sağlamlıkta olacaktır. İsterseniz ilk pişirimden sonra heykelinizi tekrar atölyemize gelip seramik sırlama ile ikinci bir aşamaya taşıyabilir ya da akrilik boyalar ile dilediğiniz gibi  boyayabilirsiniz.

Sanata ticari bir bakış açısı ile yaklaşmayan atölyemize tüm sanatseverleri bekliyoruz. Bir Heykel Atölyesi’nde etkinliklerimize katılarak heykel dünyasına bir adım atıp keyifli bir gün geçirmiş olacak ve sonunda uzun yıllar saklayabileceğiniz bir heykel sahibi olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir